Poctivé burgre a kvalitné pivo na námestí pri Eurovei!Regal Burger


Ak túžite vedieť, prečo je náš burger gastroorgazmickým zážitkom, prezradíme vám nie až tak tajné tajomstvo. Základ je v kvalitných surovinách, najma BIO masa, o ktoré sa s láskou staráme nielen my, ale aj naši dodávatelia.
Kvalitný burger je hlavne o mäse. To naše pochádza zo slovenských fariem, kde chovajú hovädzí dobytok na otvorených lúkach počas celého roka. Pretože šťastný býk = skvelý burger. Mäso neobsahuje žiadne pridané koreniny, chemické zmäkčovadlá alebo iné prímesy. Je to kvalitná, 100% hovädzina z mladých býčkov a preto k nej pristupujeme s citom a rešpektom, ktorý si zaslúži. Mäsko koreníme a solíme len na povrchu. A to je tajomstvo, prečo náš burger chutí ako skutočné mäso.
Žemľa je čersvá, chrumkavá a trošku sladká. Žiadne kupované polotovary, žemle pečie náš dvorný pekár podľa tajnej receptúry. Nie raz, ale hneď dvakrát denne. A pretože myslíme na všetkých, ktorým príroda nenadelila schopnosť spracovať lepok, tak okrem famóznej brioškovej maslovej žemle ponúkame aj bezlepkové žemličky pre celiatikov.

Mäsový CLASSIC

Mäsový ŠPECIÁL

Mäsový avokádový CHEF

Vegetariánsky CLASSIC

Vegetariánsky ŠPECIÁL