Sme súčasťou Urban Art Festivalu v BratislaveBREWDOG


BREWDOG sa zaoberá tým, že tradičnému klasickému pivu dodávajú svoj vlastný nádych súčasnosti a predstavivosti, za pomoci najlepšieho sladu, chmeľu, byliniek, korenia, pochádzajúce z rôznych kútov sveta v kombinácii s najčerstvejšou, mäkkou škótsku vodou.
BREWDOG nepoužívajú žiadne konzervačné látky, prísady, ochucovadlá, alebo pasterizáciu. Majstri sládkovia v spoločnosti BREWDOG produkujú malé série fliaš. Investície vložené do technológie a moderné výbavy im umožňujú precízny dohľad od začiatku do konca výroby a dodáva im schopnosť vytvárať akékoľvek pivo.
BREWDOG porušuje pravidlá, riskuje, znepokojuje trendy, otriasa inštitúcie, ale predovšetkým a hlavne robí výborne chutné pivo bez kompromisov.
BREWDOG chce predstaviť tento úžasný svet piva skutočného umenia čo najviac ľuďom a zmeniť ich predstavu a porozumenie o tom, čo pivo je. Sú úplne zasvätení výrobe súčasného a progresívneho piva. To všetko s nádychom inovácie a známou BREWDOG hryzavosťou.
BREWDOG team sa teraz skladá z pivných fanatikov, zo šiestich rôznych krajín prinášajúcich skúsenosti, vedomosti a talent zo všetkých kútov sveta.
Už nikdy sa nenechaj uspokojiť tým nevýrazným, umelým, masovo vyrábaným pivom bez chuti!!!

Festivalové MENU sa práve pripravuje ;)