Tešíme sa na všetkých 29 a 30.6.2018 na Tyršovom nábreží v Bratislave

Beer & Burger Festival

Prvý festival svojho druhu, ktorý ponúka kombináciu poctivých burgrov, remeselného piva, zábavy a oddychu na brehu Dunaja.

Na svoje si prídu nie len milovníci klasických burgrov, ale aj gurmáni, ktorí radi objavujú nové chute. Vegetariáni a ľudia s potravinovou intoleranciou sa tiež najedia do sýtosti. Užite si s nami poctivé burgre, osviežujúce nápoje a workshopy, súťaže, panelové diskusie, vystúpenia nadupaných kapiel. Vstup na festival je samozrejme zdarma :)

29. 6. - 30. 6. 2018
Tyršovo nábrežie
Bratislava

0 days
:
0 hours
:
0 minutes
  BEZPROBLÉMOVÝ PRÍSTUP NA FESTIVAL
  (AUTOM, MHD, PEŠO Z CENTRA)
  FESTIVAL S NEZAMENITEĽNOU
  ATMOSFÉROU

  FAMILY FRIENDLY (PROGRAM PRE DETI,
  DETSKÁ CHILL ZÓNA, SÚŤAŽE)
  DOSTATOK MIESTA NA SEDENIE
  A KONZUMÁCIU JEDÁL

  VYHRADENÉ ODDYCHOVÉ ZÓNY
  S ATRAKCIAMI
  BEZHOTOVOSTNÝ
  PLATOBNÝ SYSTÉM

  POPREDNÍ VYSTAVOVATELIA
  BURGEROV ZO STREDNEJ EURÓPY
  VYSTÚPENIA ZNÁMYCH
  HUDOBNÝCH SKUPÍN

  KOHO TU NÁJDETE?

  Vystavovatelia

  Partneri

  BEER&BURGER FEST

  Cesta na festival

  Vlastné autá odporúčame nechať doma, jednak kvôli bohatej ponuke remeselných pivovarov, jednak kvôli obmedzeným možnostiam parkovania v lokalite festivalu na Tyršovom nábreží. „Najscénickejšou dopravou” je prechádzka po Starom moste, ktorý je opäť po mnohých rokoch otvorený. Svižným krokom sa na Tyršovo nábrežie dostanete pešo po Starom moste, či po Moste SNP za 15 minút. MHD Vás tiež privezie do blízkosti festivalovej zóny, použite autobusové linky č. 50, 80, 83, 84, 88, 91, 93, 94, 95 – zastávka Aupark. Tu je rýchly plánovač cesty

   

  JE NA FESTIVAL NEJAKÉ VSTUPNÉ?

  Nie, Beer&Burger Fest 2018 má vstup zdarma.

   

  JE FESTIVAL VHODNÝ PRE DETI?

  Naši najmenší návštevníci sú na festivale viac ako vítaní a bolo na nich myslené pri tvorbe dramaturgie programu, či sortimente v gastrozóne (miniburgre, nealko nápoje). Okrem toho, v samotnej festivalovej zóne je k dispozícii pekné detské ihrisko, využiť sa bude dať aj priestor pripravovanej mestskej pláže s autentickým pieskom.

   

  MÔŽEM ÍSŤ NA FESTIVAL SO PSOM?

  Samozrejme, ale podmienkou je mať svojho štvornohého priateľa na vôdzke a poupratovať po ňom v prípade, že to na neho príde (v Hafparku, ktorý bude súčasťou areálu budú sáčky na kakačky k dispozícii). V spolupráci s MLSKAfé budeme podávať špeciálne Hafburgery a pre psíkov bude pripravený tiež bazénik a iné atrakcie.

   

  ČO KEĎ SA MI NEBODAJ NIEČO STANE?

  Vyhľadajte zdravotnícku službu v blízkosti hlavného pódia, ktorá bude na festivale prítomná, alebo najbližšiu hliadku mestskej polície, alebo ktoréhokoľvek usporiadateľa pri hlavnom pódiu. Postarajú sa o to, aby Vám bola bezodkladne poskytnutá prvú pomoc a zariadia všetky ďalšie potrebné kroky.

   

  MÔŽE SA NA FESTIVALE FOTOGRAFOVAŤ?

  Foťte o sto dvesto a nezabudnite fotky uploadnuť aj na sociálne siete s hashtagom #bbf2018 aby sme sa z nich mohli potešiť aj my :)

  Kontakt