Poctivé burgre a kvalitné pivo na námestí pri Eurovei!AEG FOODTRUCK | DELIKATESY PRIPRAVENÉ V PARE


Jedným za našich vystavovateľov je tiež AEG FOODTRUCK, ktorý vo svojom vnútri skrýva lahodné čerstvé suroviny, spotrebiče AEG a, samozrejme, aj nášho kuchára Martina Polláka, ktorého môžete stretnúť aj v Škole burgrovania.

Počas piatka 28. 6. a soboty 29.6.2019 máme pre vás prichystané lahodné burgre pripravené pomocou multifunkčnej parnej rúry. Zaujíma vás, aké chuťovky si môžete dať tento rok?

OCHUTNAJTE DELIKATESY PRIPRAVENÉ V PARE

Chceli by ste vedieť, ako lahôdky pripravené v multifunkčnej parnej rúre chutia? Radi by ste si overili, či para skutočne zvýrazní chuť jedla a zachová jeho prirodzenú štruktúru? Navštívte FOODTRUCK na našom festivale a pochutnajte si na skvelých burgroch, ktoré pre vás pripravili naši kuchári.

Tento rok si pre vás FOODTRUCK pripravil tieto lahôdky:

  • Burger s trhaným bravčovým mäsom
  • Čierny burger s trhaným kačacím mäskom, majonézou z pečenej cibuľky a pakchoi
  • Burger v čučoriedkovej žemli s pečenou farebnou repou, tymianovou majonézou, strúhaným ovčím syrom a listovým šalátikom

Tak čo, ktorý si vyberiete? A čo tak rovno všetky tri?! 

PREČO PIECŤ V PARE?
Para je výnimočným pomocníkom pri varení. Urýchľuje dobu pečenia, dodáva mäsu, zelenine aj pečivu potrebnú vlahu, podčiarkuje prirodzenú chuť jedla a navyše uchováva v surovinách cenné živiny a vitamíny. V multifunkčnej parnej rúre bez problémov pripravíte všetko – dokonale šťavnatý steak, chrumkavý domáci chlieb i nadýchaný koláč alebo tortu. Vďaka pare budú vaše jedlá ešte lepšie – buchty nakysnutejšie, kožička na kurčati chrumkavejšia a zlatistejšia a zelenina chuťovo výraznejšia.

Ak vás takáto príprava jedla zaujala, môžete sa prihlásiť na KURZ VARENIA V PARE. Pre tých, ktorí už vlastnia parnú rúru značky AEG alebo ELECTROLUX je kurz úplne ZADARMO. Tým, ktorí si parnú rúru zakúpia 3 mesiace po absolvovaní kurzu, bude poplatok za kurz takisto vrátený. Neváhajte a rezervujte si termínešte teraz, Martin Pollák vám rád ukáže všetky grify a vychytávky, ktoré parné rúry v sebe skrývajú. Tešíme sa na Vás!


Ďalšie novinky


28.3.2018 | admin

Potešíme vaše brušká aj uši

Festival Beer&BurgerFest je unikátnym spojením poriadneho jedla, kvalitného pitia a dobrej hudby v Bratislave. Na jednom mieste sa počas dvoch dní zabavíte, najete a odštartujete leto na najkrajšom mieste pri Dunaji. Môžete sa tešiť na kapely Puding Pani…

Viac informácií
22.3.2018 | admin

Všetci milovníci poctivých burgerov POZOR!

Rok 2018 znamená pre Bratislavu začiatok novej etapy. Posledný júnový víkend si rezervujte na príjemnú akciu na Tyršovom nábreží neďaleko brehov Dunaja. Rozhodli sme sa začať písať históriu jedinečným a prvým open air festivalom, kde vás…

Viac informácií